Typisch Froukje “Kompas zonder Noorden”.
Typisch Froukje “Kompas zonder Noorden”.
Een avond vol muziek, theater en musical!
Froukje Simons staat op het punt haar opleiding Muziektheater aan Fontys Hogeschool voor de Kunsten af te ronden. Maar voordat ze het podium van haar afstudeerproject betreedt, nodigt ze je uit voor een onvergetelijke avond vol humor, emotie en muzikaliteit: “Typisch Froukje”.
Deze speciale voorstelling organiseert Froukje om geld in te zamelen voor haar afstudeerproject. Dat doet ze natuurlijk op de manier die het beste bij haar past: met een show vol eigenheid, energie en verrassingen.
Verwacht een heerlijke mix van muziek, theater en musical, met een knipoog, een traan en een lach. Froukje neemt je mee in haar wereld, waar theater en realiteit moeiteloos door elkaar lopen.
Ze doet dat niet alleen! Deze avond verwelkomt ze een aantal bijzondere gastartiesten die allemaal iets extra’s toevoegen aan de show:
⭐ Wouter Tibboel – bekend van Soldaat van Oranje en De mol en de paradijs vogel.
⭐ Imme Debeij – bekend van Little Women en koud vuur.
⭐ Juulke van Vroenhoven – bekend van koud vuur en Veto the band.
Samen zorgen zij voor een avond vol verrassingen, herkenbare verhalen en kippenvelmomenten.
Of je nu houdt van musical, cabaret of gewoon van een gezellige avond met topmuziek en veel talent: dit mag je niet missen!
