Muziek
ECI Cultuurfabriek , ECI 13 Roermond
11 mei 2026
20:30
€17,50

Blowbeat

Nederlandse groovy rockband uit de jaren 80/90

 

In 2026 staat Blowbeat opnieuw op het podium. De legendarische Nederlandse rockband, bekend om zijn energie, groove en virtuositeit, keert terug voor een nieuwe reeks optredens.

Blowbeat ontstond begin jaren tachtig en bouwde vooral in Duitsland een sterke live-reputatie op. De band werd geroemd om zijn hoge speelvaardigheid en ijzersterke songs, een kwalificatie die jarenlang niet voor niets in de OOR-encyclopedie stond.

Sinds de jaren 2000 is Blowbeat actief in een flexibele bezetting. Naast Ton Engels zijn de bandleden – Leendert Haaksma, Arthur Lijten en Eric Coenen – veelgevraagde sessie- en live-muzikanten en spelen bij grote nationale en internationale artiesten, waaronder Anouk, Anastacia, Manfred Mann en Ellen ten Damme. Daardoor is Blowbeat geen fulltime band meer, maar wanneer de agenda’s het toelaten, komt alles samen.

Na een succesvolle tour in 2025 besloot de band: dit smaakt naar meer. In 2026 wordt dat rondje langs de velden voortgezet.

Wat je kunt verwachten?
Energie, vaart, verrassing, gekte en vooral: groove.
Echte muzikanten, echte gitaren, bas en drums. Geen poespas, gewoon aftellen en gáán.

Blowbeat live is rock zoals rock bedoeld is: compromisloos, speels en altijd in beweging.