Inspiration Café: Van verslaving naar vervulling
Hoe kan een verslaving ontstaan? Waar begin je als je hulp wil? En hoe kun je een positieve levensinvulling vinden, weg van de verslaving?
In Nederland zijn er in totaal ongeveer 2 miljoen mensen die verslaafd zijn of een middel misbruiken (bron: Jellinek). Dit heeft invloed op vele levens én op de maatschappij. Daar weet Chris Lagerwaard alles van. Hij werd geboren als zoon van een verslaafde moeder en groeide op in een pleeggezin. Later kampte hij zelf met verslavingen aan drank en drugs. Nu helpt hij in zijn werk als psychiatrisch verpleegkundige veel verslaafden.
Chris deelt in het Inspiration Café op 𝐰𝐨𝐞𝐧𝐬𝐝𝐚𝐠 𝟏𝟓 𝐚𝐩𝐫𝐢𝐥 woensdag 15 april zijn levensverhaal en inzichten uit zijn werk als psychiatrisch verpleegkundige. Bovendien draagt hij enkele gedichten voor. Zijn ervaringen zijn namelijk ook inspiratie voor zijn gedichten.
Aan het einde van het Inspiration Café is er ook de ruimte om vragen te stellen en met elkaar in gesprek te gaan. Wil je meepraten hierover? Meld je dan aan voor een gratis kaartje. Aanmelden is verplicht.
Het Inspiration Café biedt een plek voor ontmoeting en debat in huiskamersetting. Een avond waar je niet alleen luistert, maar ook wordt uitgedaagd om anders naar de toekomst van werk te kijken.
