Junior
Bibliocenter Heythuysen , In de neerakker 2a, Heythuysen
14 maart 2025
15:00 - 16:30
€5,50

Workshop voor jonge creatieve kunstenaars

Een schilderij van wol

Deze workshop is perfect voor kinderen die graag nieuwe materialen ontdekken en verschillende technieken willen uitproberen. Je gaat namelijk een schilderijtje maken van wol!

We beginnen de ochtend gezellig met een voorleesmoment van Eefje (van de Verhalenfiets!). Wist je bijvoorbeeld waar wol vandaan komt?

Daarna ga je creatief aan de slag onder begeleiding van Gerarda van Crea7. In de winter is wol een heerlijk materiaal om mee te werken—warm en zacht! Op een ondergrond van vilt maak je een tekening met gekleurde wol, die je met een speciale naald inprikt.

Je krijgt volop ruimte om te experimenteren en ontdekken, terwijl Gerarda je helpt om je vaardigheden verder te ontwikkelen. Een leuke en leerzame workshop voor jonge creatievelingen!

Foto: van Facebook Atelier Crea7